تخصص ما در حال توسعه پروژه های وب است که زندگی مردم را برای نیازهای مختلف آسان تر می کند. ما در ارائه خدمات به مردم با فن آوری های نوآورانه، رویکرد و ایده های جسورانه در محیط اینترنت کار می کنیم.

چرا ما؟

ما یک تیم از افراد متعهد هستیم که هدفمان ایجاد محصولات کاملا تولید شده و اطمینان از آنها با خدمات متنوع است. ما رویکرد صادقانه به کسب و کار را به ارمغان می آوریم و ستایش نگرش منصفانه از طرف همه طرف ها را ستودیم. ما مردم با هم کار می کنیم و یکدیگر را به روشنی و سریع درک می کنیم!

فضای حاکم بر شرکت

شرکت سینا سالهاست با همراهی مجموعه ای از نخبگان و جوانان پر استعداد کشور تیمی مجرب در حوزه طراحی مکانیک، سخت افزار، رباتیک، الکترونیک و نرم افزار را گرد هم آورده و در محیطی شاد و پر نشاط همچون فضای دوران دانشجویی، پویایی و چابکی بسیار مناسبی را ایجاد کرده است. در این شرکت فضای دوستانه و تعامل بسیار نزدیک همکاران و مدیریت در هر لحظه و بدون هیچ واسطه ای برقرار بوده و مدیریت با شنیدن انتقادات و پیشنهادات کارکنان همواره سعی کرده است باعث ایجاد راحتی در بیان نظرات و انعطاف پذیری در روش انجام کارها شود. این موضوع به رشد نوآوری و احساس دیده شدن در همکاران شرکت کمک کرده و شرکت نیز همواره از این موضوع حمایت نموده است.


فضای دوستانه حاکم بر شرکت باعث رشد همکاران شده و همواره همکاران مجرب در شرکت آماده ارائه آموزشهای لازم به همکاران جدیدالورود بوده اند.