درباره سینا

شرکت نوآوران رباتیک و پزشکی سینا (با مسئولیت محدود) در سال 1394 توسط برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاههای کشور به عنوان اسپین آفی از دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس گردید. برنامه اصلی این شرکت، طراحی، ساخت و توسعه تجهیزات و فناوریهای نوین پزشکی، در حیطه های آموزش، تشخیص، درمان (جراحی و توانبخشی)، بازتوانی و مراقبتهای پس از درمان با تکیه بر فناوری رباتیک در پزشکی می باشد. در این زمینه تا کنون شرکت به طور خاص در حوزه‌های جراحی رباتیک (رباتهای جراح و کمک جراح)، توانبخشی رباتیک (درمانی و کمکی) و همچنین شبیه سازهای مهارتهای پیشرفته پزشکی با استفاده از فناوریهای حقیقت مجازی، تکمیلی و مصنوعی، محصولات متنوعی را به بازار عرضه نموده و ضمن دریافت گواهی های GMP، ISO 9001: 2015، ISO 13485: 2016، IEC 60601-1، IEC 60601-1-2 از مراجع معتبر بین المللی، به بازارهای جهانی وارد شده است. پشتوانه علمی این شرکت بیش از 15 سال فعالیت تحقیق و توسعه اعضای هیات علمی و پرسنل جوان و سخت کوش آن در دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و کلیه محصولات آن در فاز تحقیق توسعه در مراکز آموزشی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته‌اند. امید است فعالیت این شرکت به سهم خود به ارتقاء کیفیت خدمات سلامت در سطح جامعه، کمک نماید.

شرکت نوآوران رباتیک و پزشکی سینا (با مسئولیت محدود) در سال 1394 توسط تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید. شرکت سینا در زمینه طراحی، ساخت و توسعه تجهیزات و فناوری های نوین پزشکی با هدف آموزش، تشخیص، درمان، توانبخشی، و مراقبت های پس از درمان فعالیت می کند.

پشتوانه علمی این شرکت بیش از 15 سال فعالیت تحقیق و توسعه اعضای هیات علمی و پرسنل جوان و سخت کوش آن در دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی شریف است. کلیه محصولات شرکت سینا در فاز تحقیق و توسعه در مراکز آموزشی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته‌اند. شرکت سینا محصولات متنوعی را در زمینه جراحی رباتیک، توانبخشی رباتیک، و آموزش پزشکی به کمک واقعیت مجازی تولید و به بازار عرضه نموده است. شرکت سینا مفتخر به دریافت گواهی نامه ISO9001: 2015 می باشد. امید است فعالیت های شرکت سینا در بهبود کیفیت خدمات سلامت تاثیر گذار باشد.

محصولات

جراحی رباتیک

سینا
سامانه جراحی رباتیک از راه دور (مدل فِلکس)

سینا
سامانه جراحی رباتیک از راه دور (مدل اِستریت)

سینا روبولنز
ربات دستیار جراح در جراحی لاپاروسکوپی روبولنز (مدل بِد ساید)

سینا روبولنز
ربات دستیار جراح در جراحی لاپاروسکوپی (مدل استند اِلون)

توان بخشی رباتیک

سینا روبوهَب
سامانه توان بخشی رباتیک (مدل هَند)

سینا رومو
سامانه رباتیک موبیلیزاسیون مفصل گلنوهومرال (مدل 1D)

سینا روبوهَب
سامانه توان بخشی رباتیک (مدل ریست)

سینا روبواَسیست
سامانه کمکی رباتیک (مدل هَند)

شبیه ساز های پزشکی

سینا سیم اِل پی
سیمولاتور تزریقات نخاعی با حس لامسه (مدل 3D)

سینا سیم لپ
سیمولاتور جراحی لاپاروسکوپی 

سینا سیم روبو
شبیه ساز جراحی رباتیک

آموزش مهارت های بالینی

مولاژ آموزشی
مولاژ تزریقات وریدی و نمونه گیری خون (مدل آی وی)

مولاژ آموزشی
مولاژ تزریقات نخاعی (مدل اِل پی: اِسپاینال/ اِپیدورال/کامباین)